KONST / Litografier / Färglitografi 8895158
nr 889 5158
Färglitografi
signerad, 4/350, Stockholmsmotiv, motivet: 40x58
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:04:55
100 kr
200 kr